Köszöntjük a csemöi óvoda internetes oldalain!

"Készség és kompetenciafejlesztő programsorozat"

Az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében meghirdetett „ Nevelési-oktatási intézmények tanórai, tanórán kívüli és szabadidős tevékenységeinek támogatása ( TÁMOP-3.2.11/10/1 - TÁMOP-3.2.11/10/1/KMR) keretében

CSEMŐ KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
„ Készség- és Kompetenciafejlesztő Programsorozat ”

( TÁMOP-3.2.11/10-1/KMR-2010-0075)
című projektje

22.112.666.-Ft-ot nyert.

 

A pályázó:
CSEMŐ KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

A projekt szakmai megvalósítói:
NEFELEJCS ÓVODA – Csemő
LADÁNYI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA – Csemő
NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA – Nyársapát
ERDEI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA – Nyársapát
TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA - Cegléd
VÁRKONYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA – Cegléd

A projekt megvalósításának ideje: 2012. 09.01. - 2013.08.31.

A program keretében a nevelési oktatási intézmények az óvodai nevelésen és a tanítási órákon kívül számos szervezett kulturális programot, szakkört, tábort, kirándulást szervezhetnek a tanulók számára. Az óvodai és iskolai nevelési és oktatási kereteken kívül szerveződő nem formális és informális tanulást támogató programok fontos lehetőséget biztosítanak a gyermekek, tanulók személyiségének fejlődésére, művészeti és kreatív képességeinek kibontakoztatására, hátrányainak kompenzálására és az egészségtudatosság elterjesztése.


>>> Óvodánk pályázati részének szakmai tartalmát ide kattintva érheti el!

>>> SAJTÓKÖZLEMÉNY - 2013. március 8.


>>> SAJTÓKÖZLEMÉNY - 2013. május 7.

>>> KÉPGALÉRIA